Štěňátka:

Při odchovu štěňátek vycházím ze svých více než 20-ti letých zkušeností s chovem tohoto plemene, které se snažím stále obohacovat o nové poznatky. A to, jak z oblasti chovu, exteriéru, výcviku a povahy bílých ovčáků,tak i ohledně problematiky krmení a zdraví psů.


Právě zdraví je faktorem, který je v našem chovu naprostou prioritou. Krmíme vysoce kvalitním superpremiovým krmivem Royal Canin Professional. Štěňátka u nás mají celodenní péči. Jsou odchovávána v domácím prostředí, v rodině s dětmi. Se všemi členy rodiny jsou v častém kontaktu, což přispívá k jejich zdárné socializaci.

Nový majitel přebírá štěňátko řádně odčervené, naočkované a čipované. Dále majitel ke štěňátku dostává europas (slouží zároveň jako mezinárodní očkovací průkaz), kupní smlouvu, soupis informací k péči o štěně z naší CHS, informační brožuru klubu o plemeni a dárkový balíček Royal Canin. Průkaz původu zasíláme doporučeně na adresu majitele ihned po obdržení z Plemenné knihy. Majitelům poskytujeme poradenství po celý život pejska.Vrh "F" Donnevara

1 pejsek, 3 fenky, nar. 9. 6. 2019.

Štěňátka jsou zadaná.

Mají dokonalý pigment a krásně prospívají. Zatím jsou to úžasná roztomilá a hravá batolata, která nadšeně objevují svět a pokroky jsou znát každým dnem.

PsiFenky
 FEDERICO   FLORENCE 
   FLOW HIRO
 FOXY ELLENM: XARRIA JACKIE Donnevara – polodlouhá srst, HD A, ED 0, 61,5 cm, MDR1 +/+, DM n/n, DNA

Český grand šampion, Český šampion, Český junior šampion
Klubový šampion, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, Nejlepší mladý speciální výstavy
Slovenský šampion krásy, Slovenský šampion krásy mladých
Vítěz klubové výstavy SK, Klubový vítěz mladých SK
BIG I. sk. FCI: 1. místo, 3. místo, 4. místo
2× Národní vítěz, Krajský vítěz
6× BOB, BOS, 5× BOJ, 2× CACIB, 5x Res CACIB, 3× CAC ČMKU
13× CAC, 2x Res CAC, 2× Vítěz třídy, 7× CAJC, Výborná - Evropská výstava, VN1, vždy výborná.O: LUX WHITE FRIEND z Blatenských luk – dlouhosrstý, HD A, ED 0, 64 cm, MDR1 +/+, DM n/dm

2x CAC, Res CAC, Výborný

Lux je 3,5letý impozantní pes výborného formátu, kvalitní dlouhé srsti, ušlechtilé hlavy, správného samčího výrazu a celkově sytého pigmentu včetně tmavých očí. Jméno nosí právem, povahou je přátelský a společenský.

Lux White Friend z Blatenských luk Xarria Jackie Donnevara

Fotky štěňátek Další foto Luxe Rodokmen štěňátek


Předpokládáme, že se narodí štěňátka krátko i dlouhosrstá. Po rodičích by měla zdědit kompaktní postavu, prostorný pohyb, krásnou hlavu, velmi tmavé oči a výbornou celoroční pigmentaci. Povahy přátelské, pohodové, s vlohami pro mnoho psích sportů i výcvik.
Všichni zrentgenovaní sourozenci Jackie i Luxe mají výsledky kyčlí i loktů negativní a jsou chovní.štěňátka 2004 štěňátka 2005 štěňátka 2007 štěňátka 2008 štěňátka 2009 štěňátka 2010 štěňátka 2011

štěňátka 2012 štěňátka 2013 štěňátka 2014 štěňátka 2015 štěňátka 2016 štěňátka 2017 štěňátka 2018

kontakt na nás