Štěňátka:

Při odchovu štěňátek vycházím ze svých více než 20-ti letých zkušeností s chovem tohoto plemene, které se snažím stále obohacovat o nové poznatky. A to, jak z oblasti chovu, exteriéru, výcviku a povahy bílých ovčáků,tak i ohledně problematiky krmení a zdraví psů.


Právě zdraví je faktorem, který je v našem chovu naprostou prioritou. Krmíme vysoce kvalitním superpremiovým krmivem Royal Canin Professional. Štěňátka u nás mají celodenní péči. Jsou odchovávána v domácím prostředí, v rodině s dětmi. Se všemi členy rodiny jsou v častém kontaktu, což přispívá k jejich zdárné socializaci.

Nový majitel přebírá štěňátko řádně odčervené, naočkované a čipované. Dále majitel ke štěňátku dostává europas (slouží zároveň jako mezinárodní očkovací průkaz), kupní smlouvu, informační brožuru o plemeni a dárkový balíček Royal Canin. Průkaz původu zasíláme doporučeně na adresu majitele ihned po obdržení z Plemenné knihy. Majitelům poskytujeme poradenství po celý život pejska.Nabídka štěňátek:

Vrh „E“ Donnevara

4 pejsci, 6 fenek, nar. 28. 12. 2018.


PsiFenky
EDMONT EBONY
EDWIN ELLIS
EFRON ELSEY
   ENRIQUE    EMBER
   ENELLY
   ENYA


Přijímáme rezervace. Prosím, pouze vážní zájemci s dostatkem času na nového člena rodiny! Upřednostníme aktivní rodiny, které pejskovi poskytnou dostatek pohybu a pozornosti.

Kontakt: telefonicky po-pá po 18. hod, so-ne celodenně, nebo e-mailem.


M: Britney Donnevara – polodlouhá srst, HD A, ED 0, 61,5 cm, MDR1 +/+, DM N/N, DNA

Klubový šampion ČR, Klubový vítěz 2018 + BOS
Slovenský šampion krásy mladých
BIG IV, Junior BIG II
3x BOB, CACIB, 2x CAC ČMKU, 2x Národní vítěz
Victory Junior Winner, Vítěz Slovenska mladých
Krajský vítěz, Vítěz Dětřichova
8x CAC, Res CAC, 4x CAJC, Vítěz třídy, 2x VN1


O: Fenix Bílá Merci – dlouhosrstý, HD A, ED 0, 65 cm, MDR1 +/+, DM N/N, DNA

2x CAC, 2x Res CAC, Výborný
NHAT zkouška vloh ovčáckého psa

Fenix je 3,5 letý pes pěkného exteriéru, kompaktních proporcí, čistě bílé srsti a výborné pigmentace. Povahově příjemný společník, zároveň pracovitý a temperamentní.

Fenix Bílá Merci Britney Donnevara

Z tohoto spojení očekáváme typická štěňátka pevných koster, ušlechtilé hlavy a vynikajícího pigmentu. Po rodičích budou MDR1 a DM negativní. S předpoklady pro různé psí sporty, výstavy, výcvik i chov. K všestrannému využití, pro roli skvělých rodinných psů a společníků na výlety, do přírody i do města, pro běžný každodenní život.


Fotky štěňátek Další foto Fénixe Rodokmen štěňátek


štěňátka 2004 štěňátka 2005 štěňátka 2007 štěňátka 2008 štěňátka 2009 štěňátka 2010 štěňátka 2011

štěňátka 2012 štěňátka 2013 štěňátka 2014 štěňátka 2015 štěňátka 2016 štěňátka 2017 štěňátka 2018

kontakt na nás