Štěňátka:

Při odchovu štěňátek vycházím ze svých více než 20-ti letých zkušeností s chovem tohoto plemene, které se snažím stále obohacovat o nové poznatky. A to, jak z oblasti chovu, exteriéru, výcviku a povahy bílých ovčáků,tak i ohledně problematiky krmení a zdraví psů.


Právě zdraví je faktorem, který je v našem chovu naprostou prioritou. Krmíme vysoce kvalitním superpremiovým krmivem Royal Canin Professional. Štěňátka u nás mají celodenní péči. Jsou odchovávána v domácím prostředí, v rodině s dětmi. Se všemi členy rodiny jsou v častém kontaktu, což přispívá k jejich zdárné socializaci.

Nový majitel přebírá štěňátko řádně odčervené, naočkované a čipované. Dále majitel ke štěňátku dostává europas (slouží zároveň jako mezinárodní očkovací průkaz), kupní smlouvu, soupis informací k péči o štěně z naší CHS, informační brožuru klubu o plemeni a dárkový balíček Royal Canin. Průkaz původu zasíláme doporučeně na adresu majitele ihned po obdržení z Plemenné knihy. Majitelům poskytujeme poradenství po celý život pejska.Nabídka štěňátek:

Vrh „F“ Donnevara – očekávaný termín porodu 10. 6. 2019, odběr začátkem srpna.

Na štěňátka přijímáme rezervace. Prosím, pouze vážní zájemci s dostatkem času na nového člena rodiny! Upřednostníme aktivní rodiny, které pejskovi poskytnou dostatek pohybu a pozornosti.

Kontakt: telefonicky po-pá po 18. hod, so-ne celodenně, nebo e-mailem.


M: XARRIA JACKIE Donnevara – polodlouhá srst, HD A, ED 0, 61,5 cm, MDR1 +/+, DM n/n, DNA

Český grand šampion, Český šampion, Český junior šampion
Klubový šampion, Vítěz speciální výstavy, Klubový vítěz, Nejlepší mladý speciální výstavy
Slovenský šampion krásy, Slovenský šampion krásy mladých
Vítěz klubové výstavy SK, Klubový vítěz mladých SK
BIG I. sk. FCI: 1. místo, 3. místo, 4. místo
2× Národní vítěz, Krajský vítěz
6× BOB, BOS, 5× BOJ, 2× CACIB, 5x Res CACIB, 3× CAC ČMKU
13× CAC, 2x Res CAC, 2× Vítěz třídy, 7× CAJC, Výborná - Evropská výstava, VN1, vždy výborná.O: LUX WHITE FRIEND z Blatenských luk – dlouhosrstý, HD A, ED 0, 64 cm, MDR1 +/+, DM n/dm

2x CAC, Res CAC, Výborný

Lux je 3,5letý impozantní pes výborného formátu, kvalitní dlouhé srsti, ušlechtilé hlavy, správného samčího výrazu a celkově sytého pigmentu včetně tmavých očí. Jméno nosí právem, povahou je přátelský a společenský.

Lux White Friend z Blatenských luk Xarria Jackie Donnevara

Další foto Luxe Rodokmen štěňátek


Předpokládáme, že se narodí štěňátka krátko i dlouhosrstá. Po rodičích by měla zdědit kompaktní postavu, prostorný pohyb, krásnou hlavu, velmi tmavé oči a výbornou celoroční pigmentaci. Povahy přátelské, pohodové, s vlohami pro mnoho psích sportů i výcvik.
Všichni zrentgenovaní sourozenci Jackie i Luxe mají výsledky kyčlí i loktů negativní a jsou chovní.


Vrh „E“ Donnevara

4 pejsci, 6 fenek, nar. 28. 12. 2018

Britney přivedla na svět svoje první štěňátka ve velké pohodě. Porod byl plynulý a Britney naprosto klidná a vzorně o štěňátka pečující. A stejně tak po celou dobu jejich odchovu. Opět se projevily její vlastnosti, kterými nás zaujala už coby malé štěně. Nesmírná dávka empatie, bystrost, pohotové rozhodování, temperament, oddanost. Všechna štěňátka byla hned po narození čiperná a ihned sála. I při jejich počtu nebylo pro Britney žádným problémem děti do 3 týdnů plně kojit.

Štěňátka po mamince zdědila temperament a šťastnou přátelskou povahu. Jejich radost při kontaktu s lidmi je přímo živelná. Po tatínkovi mají šanci na slušný pracovní potenciál. Všechna s tmavým pigmentem a velmi tmavýma očima. Ze štěňátek s polodlouhou srstí mají 4 typickou krátkou přilehlou a 5 středně dlouhou. Jedna fenka je dlouhosrstá. Všechna štěňátka z této početné rodinky mají své domovy v ČR v rozpětí od Šumavy po Beskydy.


PsiFenky
EDMONT EBONY
EDWIN ELLIS
EFRON ELSEY
   ENRIQUE    EMBER
   ENELLY
   ENYAM: Britney Donnevara – polodlouhá srst, HD A, ED 0, 61,5 cm, MDR1 +/+, DM N/N, DNA

Klubový šampion ČR, Klubový vítěz 2018 + BOS
Slovenský šampion krásy mladých
BIG IV, Junior BIG II
3x BOB, CACIB, 2x CAC ČMKU, 2x Národní vítěz
Victory Junior Winner, Vítěz Slovenska mladých
Krajský vítěz, Vítěz Dětřichova
8x CAC, Res CAC, 4x CAJC, Vítěz třídy, 2x VN1


O: Fenix Bílá Merci – dlouhosrstý, HD A, ED 0, 65 cm, MDR1 +/+, DM N/N, DNA

2x CAC, 2x Res CAC, Výborný
NHAT zkouška vloh ovčáckého psa

Fenix je 3,5 letý pes pěkného exteriéru, kompaktních proporcí, čistě bílé srsti a výborné pigmentace. Povahově příjemný společník, zároveň pracovitý a temperamentní.

Fenix Bílá Merci Britney Donnevara


Fotky štěňátek Další foto Fénixe Rodokmen štěňátek


štěňátka 2004 štěňátka 2005 štěňátka 2007 štěňátka 2008 štěňátka 2009 štěňátka 2010 štěňátka 2011

štěňátka 2012 štěňátka 2013 štěňátka 2014 štěňátka 2015 štěňátka 2016 štěňátka 2017 štěňátka 2018

kontakt na nás